Project Description

DOPYT

KONŠTANTNÝ PRIEVAR NEZÁVISLE NA VZDIALENOSTI ZVÁRACIEHO HORÁKA OD MATERIÁLU

WisePenetration je zváracia funkcia, ktorá udržuje parameter zváracieho prúdu a teda aj prievar na rovnakej úrovni, nezávisle na vzdialenosti zváracieho horáka od materiálu.

Bez zváracej funkcie WisePenetration sa zväčšením dĺžky výletu drôtu znížia reálne parametre zváracieho prúdu,  následkom čoho dochádza k nedostatočnému nataveniu a nedostatočnému prievaru spoja.

WisePenetration zabraňuje poklesu prúdu aktívnym prispôsobovaním rýchlosti podávania. Tým sa zaistí rovnomerný prievar, spoj má  požadované mechanické vlastnosti a predchádza sa vzniku chybných zvarov. Zároveň dochádza aj k redukcii rozstreku, čo prináša aj úsporu času a nákladov na čistenie zvarov.

VÝHODY

  • Konštantný prúd = zaistený rovnomerný prievar = správne natavenie zvarových plôch
  • Kompletný prievar = zlepšená kvalita zvaru
  • Horenie oblúka nie je závislé na výlete drôtu.
  • Eliminovanie potreby prestavovania zváracích parametrov.
  • Efektívnejšie využitie výkonu zdroja.
  • MENEJ rozstreku a MENEJ opráv = úspora času a nákladov na zváranie
  • Jednoduché použitie funkcie umožňuje zváračovi plnú koncentráciu na jeho zváraciu úlohu.

DOSTUPNÉ VERZIE

Zváracia funkcia, ktorá zaisťuje konštantný prievar pri synergickom zváraní metódou MIG / MAG. Udržuje rovnaký zvárací výkon nezávisle na orientácii a vzdialenosti zváracieho horáka od materiálu. 

Funkcia WisePenetration je určená pre zváracie zdroje FastMig M, FastMig X.

Zváracia funkcia, ktorá zaisťuje konštantný prievar pri synergickom zváraní metódou MIG / MAG. Udržuje rovnaký zvárací výkon nezávisle na vzdialenosti špičky v zváracom horáku od materiálu. 

Funkcia WisePenetration je určená pre zváracie zdroje X5 FastMig a X8 MIG Welder.

VLASTNOSTI

VIDEO

DOSTUPNOSŤ PRE ZVÁRACIE ZDROJE

  • Vyžiadať cenovú ponuku

    Odoslaním tohto formulára dávam svoj výslovný súhlas spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov za účelom vypracovania cenovej ponuky na základe tohto dopytu. Uvedené údaje poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov. Súhlas dávam na dobu neurčitú, pričom je ho možné kedykoľvek písomne odvolať na e-mailovej adrese welding@vaw.sk.