Kemppi je lídrom v navrhovaní zariadení pre oblúkové zváranie. Neustálym zdokonaľovaním zváracieho oblúka sa snažíme zabezpečiť stále vyššiu kvalitu a efektivitu zvárania. Od priemyselného zvárania až po jednotlivé aplikácie poskytujeme pokročilé produkty, digitálne riešenia a služby pre profesionálov. Hlavnými cieľmi spoločnosti Kemppi sú použiteľnosť a spoľahlivosť našich výrobkov. Fungujeme na základe siete vysoko kvalifikovaných partnerov pokrývajúcich viac ako 70 krajín, vďaka čomu dokážeme slúžiť klientom lokálne. Výhradným zastúpením Kemppi pre Slovenskú republiku je už viac ako 30 rokov spoločnosť VAW WELDING.

  • FÍNSKA RODINNÁ FIRMA ZALOŽENÁ V ROKU 1945.

  • 20 POBOČIEK A TAKMER 800 ZAMESTNANCOV NA CELOM SVETE.

  • ZISK V ROKU 2020 140 MILIÓNOV EURO.

  • SÍDLO SPOLOČNOSTI V LAHTI, FÍNSKO.

KOMPLETNÝ EKOSYSTÉM PRODUKTOV

KAPITÁL INOVÁCIÍ

Už viac ako 70 rokov podporujeme našich klientov vo všetkom, čo sa týka zvárania elektrickým oblúkom. Výskum a vývoj a technologické inovácie spoločnosti Kemppi opakovane zmenili tvár globálneho priemyslu oblúkového zvárania a formujú ho dodnes.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Naše riešenia môžu byť použité v najrôznejších priemyselných odvetviach a zváračských aplikáciách, od ľahkých oceľových konštrukcií až po ťažkú ​​výrobu. Či už zvrate konštrukčnú oceľ, nehrdzavejúcu oceľ alebo hliník, máme pre vás to pravé riešenie.