ZVÝŠTE PRODUKTIVITU ZVÁRANIA NASADENÍM KOLABORATÍVNEHO ROBOTA

Kolaboratívne roboty, známe aj ako coboty, zažívajú rýchly nástup na trh. Ich výhodami sú predovšetkým jednoduché programovanie, flexibilita, bezpečnosť, schopnosť priniesť do výrobného procesu presnosť a opakovateľnú kvalitu pri rýchlo návratnej investícii.

Spoločnosť Kemppi ponúka jednoduché a rýchlo aplikovateľné riešenie pre integráciu kolaboratívneho robota do zváracieho pracoviska. Využíva štandardné ručné zváracie zdroje rady Kemppi X5 alebo Master M, ktoré sú softvérovo vybavené na komunikáciu s kolaboratívnym robotom. Digitálnu konektivitu medzi zváracím zdrojom a riadením kolaboratívneho robota zaisťuje DCM modul, ktorého nastavenie sa vykonáva prostredníctvom mobilnej aplikácie Kemppi Cobotics. DCM modul využíva komunikačné rozhranie Modbus TCP. Pre iné rozhrania, ako napríklad EtherNet/IP, je potrebný ďalší prevodník – pre viac informácií kontaktujte zástupcu spoločnosti Kemppi.

Držiak horáka je navrhnutý tak, aby sa doň dal ľahko uchytiť ručný zvárací horák. Má rýchly upevňovací systém, ktorý umožňuje zváračovi jednoducho odpojiť horák od kolaboratívneho robota a využiť ho aj na manuálne zváranie, čo sa hodí napríklad pri stehovaní zvarencov.

VÝHODY KOLABORATÍVNEHO RIEŠENIA KEMPPI

OBJAVTE PONUKU KEMPPI PRE ZVÁRACIE KOBOTY

  • Vyžiadať cenovú ponuku

  • text

    Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.