NAJPOKROČILEJŠÍ MULTIPROCESOVÝ ZVÁRACÍ ZDROJ

Zvárací zdroj X8 MIG Welder zvláda všetko od synergického a pulzného MIG/MAG zvárania cez zváranie obaľovanou elektródu (MMA), MIG spájkovanie, naváranie až po drážkovanie. Toto sofistikované zváracie zariadenie ponúka extrémne precízne riadenie zváracieho oblúka, vysoký zaťažovateľ, zvárací výkon až 600 A a natívne prepojenie so softvérom WeldEye pre riadenie kvality a manažment zváracej výroby. Zvárací zdroj, podávač drôtu, zváracie horáky, užívateľské rozhranie a ostatné komponenty boli navrhnuté v každom aspekte tak, aby sa dosiahla maximálna úžitková hodnota celého systému a všetko bolo prispôsobené potrebám užívateľa.

X8 MIG Welder, zvárací systém vyvinutý a navrhnutý vo Fínsku, prichádza s funkciou digitálnych WPS (dWPS), čo prispieva k zlepšeniu procesu riadenia kvality zvárania a možnosti eliminácie tlačenej podoby WPS. Vďaka možnosti upgradovania výkonu zváracieho zdroja, širokej ponuky aplikačného softvéru a zvárací kriviek sa zvárací zdroj X8 MIG Welder prispôsobí každej aplikácii aj splní aj tie najvyššie požiadavky pre zváranie v priemyselných podmienkach.

VÝHODY

 • Najlepšie charakteristiky horenia oblúka pri zváraní hliníka s vysokou rýchlosťou ( WiseFusion ), zváranie v úzkej medzere ( RGT ) zváranie koreňových vrstiev ( WiseRoot+ ), zváranie tenkých plechov ( WiseThin+ ) a zváranie s minimálnym rozstrekom v prechodovej oblasti horenia (WiseSteel).
 • Presné ovládanie a maximálny zvárací prúd až 600 A.
 • Funkcia digitálnych WPS poskytuje zváračovi rýchly a jednoduchý prístup k stanoveným postupom zvárania – WPS.
 • Inovatívny podávač drôtu zaručuje bezpečnú a ergonomickú výmenu cievky so zváracím drôtom.
 • Voliteľná kinetická brzda cievky udržiava drôt vždy ideálne napätý, čím sa dosahuje vyššia stabilita zvárania najmä pri krátkych opakovaných zvaroch a pri použití cievok s vyššou hmotnosťou.
 • Dokonale vyvážené zváracie horáky s ergonomicky tvarovanou rukoväťou zvyšujú komfort pri práci a produktivitu zvárania.
 • Vylepšené zapálenie oblúka pri horáku X8 MIG Gun.
 • Osvetlenie vnútra podávača drôtu a dióda zabudovaná do zváracieho horáka uľahčujú prácu pri horších svetelných podmienkach.
 • Integrovaný chladiaci systém umožňuje naplnenie chladiacej kvapaliny rýchlo a pohodlne.
 • Zahŕňa bezplatnú službu Me Fleet pre správu všetkých zariadení.
 • Priame napojenie na softvérové moduly WeldEye pre správu WPS, manažment kvalifikácií zváračov, riadenie kvality a analýzu zváracej výroby.

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

X8 400 je 3-fázový pulzný synergický MIG/MAG zvárací zdroj s maximálnym zváracím prúdom 400 A. Zostava je vybavená vodnou chladiacu jednotku X8 Cooler.

Technické parametre X8 400
Napájacie napätie 3~ 50/60 Hz 400 V ± 15%
Zaťažovateľ 60% ED 400 A
100% ED 320 A
Prídavný drôt Fe, plný 0,6…2,4 mm
Fe, trubičkový 0,8…2,4 mm
Ss 0,8…2,4 mm
Al 0,8…2,4 mm
Rýchlosť podávania 0…25 m/min
Cievka 300 mm/ 15 kg
Typ podávača 4-kladkový
Hmotnosť 110 kg

X8 500 je 3-fázový pulzný synergický MIG/MAG zvárací zdroj s maximálnym zváracím prúdom 500 A. Zostava je vybavená vodnou chladiacu jednotku X8 Cooler.

Technické parametre X8 500
Napájacie napätie 3~ 50/60 Hz 400 V ± 15%
Zaťažovateľ 60% ED 500 A
100% ED 400 A
Prídavný drôt Fe, plný 0,6…2,4 mm
Fe, trubičkový 0,8…2,4 mm
Ss 0,8…2,4 mm
Al 0,8…2,4 mm
Rýchlosť podávania 0…25 m/min
Cievka 300 mm/ 15 kg
Typ podávača 4-kladkový
Hmotnosť 110 kg

VLASTNOSTI

VOLITEĽNÝ SOFTVÉR

VIDEO

PRÍSLUŠENSTVO

 • Vyžiadať cenovú ponuku

 • text

  Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.