ZÍSKAJTE PREHĽAD O ČASE HORENIA OBLÚKA A PARAMETROCH ZVÁRANIA

Vďaka technológii WeldEye ArcVision je monitorovanie zvárania jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Ide o integrované riešenie Industry 4.0, ktoré efektívne nepretržite sleduje a zaznamenáva čas horenia zváracieho oblúka a parametre zvárania, aby sa dosiahol čo najlepší prehľad o zváracej výrobe. Nie sú pri tom potrebné žiadne iné prídavné zariadenia.

Hrubé dáta sa digitálne získavajú priamo z pripojených zváracích zdrojov a bezdrôtovo sa odosielajú do cloudovej služby WeldEye ArcVision. Údaje sa následne vizualizujú do prehľadných tabuliek a grafov, ktoré možno filtrovať podľa potreby a pohodlne prezerať vo webovom prehliadači vášho počítača alebo mobilu.

Aj jednoduché riešenie na monitorovanie produktivity zvárania môže byť pre väčšinu výrobných spoločností významným prínosom, ktoré umožní zlepšiť plánovanie pracovných postupov vo zváračskej výrobe, nehovoriac o uvedomení si úspor nákladoch na materiál a hľadanie možností pre zvýšenie drahocenného času horenia zváracieho oblúka.

PRIDANÁ HODNOTA PRE KAŽDÉHO

Mať dostatok informácií o zváracom procese je kľúčom pre zlepšenie a zefektívnenie výroby. Je to však len polovica cesty. Len systematické triedenie a ukladanie informácií vám umožní spraviť si dokonalý prehľad. Analyzovanie získaných informácií vytvára pridanú hodnotu. ArcVision je vytvorený presne na tento účel – poskytuje prehľadné informácie o zváraní na jednotlivých pracoviskách, ktoré sú potrebné pri rozhodovacom procese pri zefektívňovaní výroby.

VIETE AKO SA VAŠE ZVÁRAČKY VYUŽÍVAJÚ?

WeldEye ArcVision automaticky zhromažďuje nasledovné údaje zo všetkých pripojených zváracích zdrojov:

 • čas horenia zváracieho oblúka za hodinu, deň, týždeň alebo mesiac,
 • rýchlosť posuvu drôtu,
 • parametre zvárania (A; V),
 • spotreba zváracieho drôtu (kg),
 • spotreba energie (kWh),
 • odhadovaná spotreba plynu,
 • údaje o zváracom zariadení.

GALÉRIA

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nie, ale dokáže odhadnúť, koľko plynu sa spotrebovalo. Každé zariadenie môže mať v systéme nastavenú hodnotu prietoku plynu samostatne.

Modul Welding Procedures je potrebný, pretože definícia hovorí o obojstrannej komunikácii. WeldEye ArcVision zhromažďuje údaje zo zariadení a modul Welding Procedures posiela informácie do zváracích zariadení.

WeldEye ArcVision je k dispozícii len pre Master M 358 a X5 FastMig s podávačom drôtu APC.

KOMPATIBILNÉ ZARIADENIA

VIDEO

 • Vyžiadať cenovú ponuku

 • text

  Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.