Project Description

PROSPEKT
DOPYT

VÝNIMOČNÁ ZVÁRACIA PRODUKTIVA

Prejdite na vyššiu úroveň zvárania ocele s novým zváracím systémom X5 FastMig. Tento priemyselným viacprocesový zvárací zdroj bol vyvinutý spoločnosťou Kemppi v spolupráci s profesionálnymi zváračmi. Podporuje zváranie metódami MIG/MAG, MMA a TIG. Systém X5 FastMig, postavený na energeticky úspornej invertorovej technológii, je k dispozícii v 400 A a 500 A výkonovej verzii. Touch Sense Ignition umožňuje spoľahlivé bezskratové zapaľovanie, ktoré v kombinácii so špeciálnymi procesmi Wise minimalizuje rozstrek a umožňuje vytvorenie vysokokvalitných zvarov.

X5 FastMig je vysokokvalitný profesionálny zvárací zdroj vyrobený vo Fínsku. Prehľadný a dobre čitateľný grafický displej je odolný voči nárazom. Jeho ovládanie je intuitívne a ľahko osvojiteľné, takže nastavenie zváracieho zdroja je rýchle a jednoduché. Dokonale vyvážené zváracie horáky Flexlite GX majú prepracovaný systém chladenia a ergonomický dizajn. Modulárne prevedenie zváracieho systému so širokou škálu príslušenstva prinášajú flexibilitu a efektívnosť do modernej zváracej výroby.

VÝHODY

 • Zváranie všetkými procesmi: 1-MIG, MIG, DC TIG a zváranie obalenou elektródou (MMA), ako aj možnosť drážkovania uhlíkovou elektródou.
 • Vysoko kvalitné zváranie ocele vďaka funkcii WiseSteel, ktorá minimalizuje rozstrek a urýchľuje zváranie bez zníženia jeho kvality.
 • Základy obsluhy je možné zvládnuť za 10 minút.
 • Podávač drôtu s vkladaním cievky zhora zaručuje ergonomickú a bezpečnú výmenu ťažkých cievok zváracieho drôtu vo všetkých polohách.
 • Robustné telo vyrobené zo vstrekovaného plastu a displej odolný voči nárazom zvládajú aj drsné pracovné podmienky.
 • Bezkonkurenčný komfort zvárania a odolný vysoko kvalitný spotrebný materiál pre zváracie horáky Flexlite GX.
 • Energeticky úsporná invertorová technológia a nútené optimalizované chladenie zváracieho zdroja energie.
 • Jednoduché pripojenie ku cloudovej službe WeldEye, ktorá ponúka veľa možností pre digitálnu kontrolu kvality a riadenie zváracích procesov.

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

X5 FastMig je 3-fázový synergický MIG/MAG zvárací zdroj s maximálnym zváracím prúdom 400 A. Zostava môže byť doplnená o vodnú chladiacu jednotku X5 Cooler.

Technické parametre X5 FastMig 400
Napájacie napätie 3~ 50/60 Hz 400 V ± 15%
Zaťažovateľ 60% ED 400 A
100% ED 350 A
Prídavný drôt Fe, plný 0,8…2,0 mm
Fe, trubičkový 0,8…2,4 mm
Ss 0,8…2,0 mm
Al 0,8…2,4 mm
Rýchlosť podávania 0…25 m/min
Cievka 300 mm/ 15 kg
Typ podávača 4-kladkový
Hmotnosť 65 kg

X5 FastMig je 3-fázový synergický MIG/MAG zvárací zdroj s maximálnym zváracím prúdom 500 A. Zostava môže byť doplnená o vodnú chladiacu jednotku X5 Cooler.

Technické parametre X5 FastMig 500
Napájacie napätie 3~ 50/60 Hz 400 V ± 15%
Zaťažovateľ 60% ED 500 A
100% ED 430 A
Prídavný drôt Fe, plný 0,8…2,0 mm
Fe, trubičkový 0,8…2,4 mm
Ss 0,8…2,0 mm
Al 0,8…2,4 mm
Rýchlosť podávania 0…25 m/min
Cievka 300 mm/ 15 kg
Typ podávača 4-kladkový
Hmotnosť 65 kg

VLASTNOSTI

VOLITEĽNÝ SOFTVÉR

VIDEO

PRÍSLUŠENSTVO

 • Vyžiadať cenovú ponuku

  Odoslaním tohto formulára dávam svoj výslovný súhlas spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov za účelom vypracovania cenovej ponuky na základe tohto dopytu. Uvedené údaje poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov. Súhlas dávam na dobu neurčitú, pričom je ho možné kedykoľvek písomne odvolať na e-mailovej adrese welding@vaw.sk.