Mimoriadny výkon, najnovšia technológia vtesnaná do kompaktnej zváračky a zmysel pre detaily, ktoré vám uľahčia prácu. Asi tak by sa dali charakterizovať nové modely MIG/MAG zváracích zdrojov Master M 205 a 323, ktorými Kemppi rozširuje svoju ponuku prenosných zváračiek. 

Mobilita bez kompromisov

Modely Master M 205 a Master M 323 stanovujú nové štandardy pre výkon a účinnosť v segmente prenosných MIG zváracích zdrojov. Sú ľahké a kompaktné, ideálne na montážne práce a servisné zásahy. Vezmete si ich jednoducho do ruky, prenesiete kdekoľvek ich budete potrebovať, a to bez kompromisov ohľadom kvality zvárania alebo výkonu.

Nastavenie zváracieho zdroja zvládne naozaj každý

Zjednodušenie ovládania zváračky a nastavenia parametrov zvárania vedie k eliminácii chybovosti a zvyšovaniu efektivity práce. Preto Kemppi vyvinulo špeciálny softvér WeldAssist, ktorý prevedie zvárača celým nastavením behom pár klikov. Master M 205 a Master M 323 zvládnete nastaviť oveľa rýchlejšie ako bežné zváračky, pričom nemusíte mať ani veľké skúsenosti. Stačí zvoliť hrúbku materiálu, typ spoja, polohu zvárania a môžete začať zvárať. K dispozícii máte šesť pamäťových kanálov pre uloženie vlastných nastavení.

Praktický dizajn, široké príslušenstvo a odolnosť aj v náročných podmienkach

Vďaka nízkej váhe, kompaktnej veľkosti a vysokému výkonu sú zváracie zdroje Master M ideálne pre použitie tak v dielni, ako aj pri montážach v teréne. Odolnosť v náročných podmienkach zaisťuje telo zo vstrekovaného vystuženého plastu, schopného absorbovať nárazy. Neuškodí im ani tvrdšie zaobchádzanie pri každodennej práci.

Ak často zvárate na miestach s nedostatkom svetla, určite oceníte LED osvetlenie zabudované do prednej masky zváracieho zdroja. Výmenu drôtu, kladiek či nastavenie prítlaku zvládnete aj v prítmí, pretože osvetlené je aj vnútro podávača drôtu.

Modulárnosť celého systému umožňuje pripojenie chladiacej jednotky. Tá zabezpečuje efektívne chladenie zváracích horákov pri zváraní vyššími parametrami. Na výber máte aj niekoľko typov transportných jednotiek, aby ste zariadenie mohli ešte jednoduchšie presúvať po pracovisku.

Master M 205 – najmenší pulzný MIG zvárací zdroj

Master M 205 je pulzný MIG zvárací zdroj vyvinutý špeciálne pre zváracie úlohy, ktoré si vyžadujú ľahké a mobilné zváracie zariadenie produkujúce vysokokvalitné zvary. Tento malý invertor umožňuje zvárať prúdom 200 A pri 40% zaťažení. Je napájaný jednofázovým napätím 220 V. Master M 205 má 17 zváracích programov pre pulzné MIG zváranie a 20 zváracích programov pre synergické 1-MIG zváranie. Zváracie programy pokrývajú materiály Fe, Ss, AlMg5, AlSi5, CuSi3 a CuAl8. Využijete ho pri zváraní nehrdzavejúcej ocele, ľahkých oceľových konštrukcií ako aj hliníka.

Master M 323 – univerzálny kompakt

Master M 323 je ideálnou voľbou na zváranie tenkých plechov, avšak poradí si aj s hrubšími materiálmi. Vďaka svojím kompaktným rozmerom a univerzálnemu príslušenstvu sa hodí pre zváranie na miestach s nedostatkom priestoru. Master M 323 je prenosná a výkonná zváračka na synergické MIG/MAG zváranie. Pracuje s maximálnym zváracím prúdom 320 A pri 40% pracovnom cykle. 28 zváracích programov vám umožní zvárať s materiálmi Fe, Ss, AIMg5, AISi5, CuSi3, CuAI8 a FC-CrNiMo.

Ak hľadáte prenosnú MIG zváračku, s ktorou budete schopný dosiahnuť vysokú kvalitu zvárania aj v náročných podmienkach, Master M by mal určite figurovať na vrchole vášho zoznamu.

Video

  • Vyžiadať cenovú ponuku

  • text

    Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Zdieľaj článok na: