KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE KONTROLU A MANAŽMENT ZVÁRANIA

WeldEye je univerzálne riešenie pre riadenie zváracej výroby. Táto cloudová služba je vhodná pre všetky veľkosti a typy organizácií, ktoré zvárajú podľa požiadaviek medzinárodných zváracích noriem, ako sú ISO, ASME a AWS. WeldEye zaisťuje správu zváracej výroby na všetkých úrovniach vrátane správy zváracích postupov – WPS, kvalifikácií zváračov a zváracieho dozoru, dokumentácie, správy a reportovania stavu výroby.

A čo je najdôležitejšie, získate 100% vysledovateľnosť akéhokoľvek zvaru, ktorý ste kedy urobili.

0%
RÝCHLEJŠIE DOKUMENTOVANIE ZVÁRACEJ VÝROBY
0°
PREHĽAD O ZVÁRACEJ VÝROBE
0%
ZNÍŽENIE CHYBOVOSTI PRI ZVÁRANÍ
0%
KONTROLA ZVAROV PODĽA PARAMETROV WPS

PRIDANÁ HODNOTA PRE KAŽDÉHO

Mať dostatok informácií o zvare a procese je kľúčom pre zlepšenie a zefektívnenie výroby. Je to však len polovica cesty. Systematické triedenie a ukladanie informácií vám umožní spraviť si prehľad. Analyzovanie získaných informácií a ich zdokumentovanie vytvára pridanú hodnotu. WeldEye je vytvorený presne na tento účel – vytvárať hodnoty pre každého, kto ho používa a podieľa sa na zváracej výrobe.

3 BALÍKY APLIKÁCIÍ

Naplno využite možnosti digitálneho riadenia a kontroly zváracej výroby. WeldEye sa skladá z viacerých navzájom prepojených modulov: analýza zváracej výroby, správa zváracích postupov, správa kvalifikácií zváracieho personálu a kontrola kvality zvárania. Je na vás do akej hĺbky chcete sledovať a kontrolovať zváraciu výrobu. K dispozícii sú tri základné balíky riešení ponúkajúce rôzne funkcie a možnosti.

GALÉRIA

GLOBÁLNA DOSTUPNOSŤ A UNIVERZÁLNE RIEŠENIE

WeldEye je dostupný globálne a vo viacerých jazykových verziách. Všetko čo potrebujete je prístup na internet a webový prehliadač. Nie je potrebné inštalovať žiaden softvér. Cloudová služba umožňuje jednoducho kontrolovať vašu zváraciu výrobu, nech je kdekoľvek na svete, nezávisle na tom kde sa práve nachádzate. Najlepšie na tom je, že WeldEye môžete integrovať do zváracích zdrojov, ktoré momentálne používate, keďže softvér používa univerzálne rozhranie, ktoré používajú všetci výrobcovia zváracích zdrojov.

VIDEO

  • Vyžiadať cenovú ponuku

  • text

    Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.