BALÍK OBSAHUJE 28 WPS S PRÍSLUŠNÝMI WPQR

Univerzálny WPS balík pre zváranie obaľovanou elektródou (MMA) bol zostavený presne podľa požiadaviek zákazníkov. Tento balík obsahuje 28 kusov WPS (stanovených postupov zvárania) pre zváranie metódou MMA, ktoré je možné použiť s akýmkoľvek MMA zváracím zdrojom od akéhokoľvek výrobcu. Súčasťou balíku sú taktiež protokoly o schválení postupov zvárania – WPQR, vypracované pre každú WPS a registrované na zákazníka.

Pri dodržaní týchto WPS nie je nutné vykonávať rázovú skúšku ak hrúbka materiálu neprekročí 12 mm a obaľované elektródy vyhovujú norme EN ISO 2560-A E 42 4 B 42 H5. Tieto WPS je možné použiť aj pre väčšie hrúbky ako 12 mm, avšak je nutné použiť elektródy Esab OK 48.00, Bohler FOX EV 50 alebo Elga P48, pre ktoré boli vykonané skúšky. Štandardné Kemppi WPS nemusia pokrývať niektoré špeciálne aplikácie, ako napríklad priečne namáhané kútové zvary. Univerzálne WPS je možné použiť pre zváranie oceľových konštrukcií, ktoré spadajú do tried vyhotovenia EXC 1 a EXC 2.

Po kúpe univerzálnych WPS k webovej službe Kemppi WPS, v ktorej máte vždy prístup ku svojim zakúpeným stanoveným prístupom zvárania (WPS) a k nim priradeným protokolom o schválení postupu zvárania – WPQR. Všetky dokumenty vystavené priamo pre vašu spoločnosť si môžete stiahnuť vo formáte pdf.

VÝHODY

  • Ušetríte čas a výraznú časť nákladov spojených s obstaraním WPS.
  • Nepotrebujte žiadne odborné znalosti.
  • Všetky univerzálne WPS sú použiteľné so všetkými zváracími zdrojmi, ktoré vyhovujú ISO 15612 a ISO 15614.
  • WPS je možné použiť aj keď sa vyžadujú rázové skúšky.
  • WPS pre obaľované elektródy obsahujú praktické informácie o zváraní väzníkov.

VLASTNOSTI

GALÉRIA

  • Vyžiadať cenovú ponuku

  • text

    Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.