Project Description

Domov » Produkty » Softvér » Univerzálne WPS » Univerzálne WPS pre MIG/MAG zváranie
ZOZNAM WPS
DOPYT

BALÍK OBSAHUJE 84 WPS S PRÍSLUŠNÝMI WPQR

Komplexný balík WPS pre MIG/MAG zváranie obsahuje 84 univerzálnych špecifikácií zváracích postupov. Tieto WPS sú platné aj pre aplikácie, ktoré vyžadujú rázové skúšky pre schválenie WPS. Špecifikácie zváracích postupov Kemppi zahŕňajú všetky najpoužívanejšie typy a priemery plných, ako aj trubičkových zváracích drôtov. Tieto štandardné WPS sa používajú s ochrannými plynmi skupiny M21 (podľa normy EN ISO 1475). Štandardné Kemppi WPS nemusia pokrývať niektoré špeciálne aplikácie, ako napríklad priečne namáhané kútové zvary.

Tento balík obsahuje 84 kusov WPS (stanovených postupov zvárania) pre zváranie metódou MIG/MAG, ktoré je možné použiť s akýmkoľvek MIG/MAG zváracím zdrojom od akéhokoľvek výrobcu.

Po kúpe univerzálnych WPS k webovej službe Kemppi WPS, v ktorej máte vždy prístup ku svojim zakúpeným stanoveným prístupom zvárania (WPS) a k nim priradeným protokolom o schválení postupu zvárania – WPQR. Všetky dokumenty vystavené priamo pre vašu spoločnosť si môžete stiahnuť vo formáte pdf.

VÝHODY

  • Ušetríte čas a výraznú časť nákladov spojených s obstaraním WPS.
  • Nepotrebujte žiadne odborné znalosti.
  • Všetky univerzálne WPS sú použiteľné so všetkými zváracími zdrojmi, ktoré vyhovujú ISO 15612 a ISO 15614.
  • WPS je možné použiť aj keď sa vyžadujú rázové skúšky.
  • WPS pre MIG/MAG zváranie obsahujú praktické informácie k zváraniu v polohách.

VLASTNOSTI

GALÉRIA

  • Vyžiadať cenovú ponuku

    Odoslaním tohto formulára dávam svoj výslovný súhlas spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov za účelom vypracovania cenovej ponuky na základe tohto dopytu. Uvedené údaje poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov. Súhlas dávam na dobu neurčitú, pričom je ho možné kedykoľvek písomne odvolať na e-mailovej adrese welding@vaw.sk.