Project Description

Domov » Produkty » Softvér » Univerzálne WPS » Univerzálne WPS pre MIG/MAG zváranie rúr
DOPYT

BALÍK OBSAHUJE 28 WPS S PRÍSLUŠNÝMI WPQR

Tento balík obsahuje 28 ks WPS vyvinutých špeciálne pre MIG/MAG zváranie rúr a potrubí.  Tieto WPS sú platné aj pre aplikácie, ktoré vyžadujú rázové skúšky pre schválenie WPS. Balík pokrýva zváranie s najbežnejšie používanými plnými a trubičkovými drôtmi. Ako bonus obsahuje WPS pre zváranie procesom Kemppi WiseRoot+.

Tento balík obsahuje 28 kusov WPS (stanovených postupov zvárania) pre zváranie rúr metódou MIG/MAG, ktoré je možné použiť s akýmkoľvek MIG/MAG zváracím zdrojom od akéhokoľvek výrobcu.

Po kúpe univerzálnych WPS k webovej službe Kemppi WPS, v ktorej máte vždy prístup ku svojim zakúpeným stanoveným prístupom zvárania (WPS) a k nim priradeným protokolom o schválení postupu zvárania – WPQR. Všetky dokumenty vystavené priamo pre vašu spoločnosť si môžete stiahnuť vo formáte pdf.

VÝHODY

  • Ušetríte čas a výraznú časť nákladov spojených s obstaraním WPS.
  • Nepotrebujte žiadne odborné znalosti.
  • Všetky univerzálne WPS sú použiteľné so všetkými zváracími zdrojmi, ktoré vyhovujú ISO 15612 a ISO 15614.
  • WPS je možné použiť aj keď sa vyžadujú rázové skúšky.
  • WPS pre MIG/MAG zváranie obsahujú praktické informácie k zváraniu v rúr.

VLASTNOSTI

  • Vyžiadať cenovú ponuku

    Odoslaním tohto formulára dávam svoj výslovný súhlas spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov za účelom vypracovania cenovej ponuky na základe tohto dopytu. Uvedené údaje poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov. Súhlas dávam na dobu neurčitú, pričom je ho možné kedykoľvek písomne odvolať na e-mailovej adrese welding@vaw.sk.