MAXIMÁLNA OCHRANA DÝCHACÍCH CIEST PRI BRÚSENÍ A DOKONČOVACÍCH PRÁCACH

Zeta Fresh Air G predstavuje tú najlepšiu ochranu dýchacích ciest. Táto špeciálna brúsna maska sa dodáva s ľahkým tvárovým štítom a certifikovaným respirátorom Kemppi. Zeta Fresh Air G kladie na prvé miesto zdravie zvárača s komplexnou ochranou očí, tváre a dýchacieho ústrojenstva, pričom zostáva pohodlná a ľahko sa používa.

Brúsna maska Zeta Fresh Air G s respirátorom má široké zorné pole s 200 mm vysokou zornou plochou a 180° uhlom pohľadu. Nový priezor rýchlo nasadíte a budete sa cítiť bezpečne s vedomím, že máte ochranu tváre podľa normy EN 166 proti časticiam pohybujúcim sa vysokou rýchlosťou (do 120 m/s). Zeta Fresh Air G201x je vybavená respirátorom, ktorý zaisťuje ochranu dýchacích ciest na úrovni TH3.

Čerstvý vzduch a ochrana celej tváre sú len časťou príbehu. Model Zeta Fresh Air G201x má tiež zabudované automatické LED pracovné svetlá, ktoré sú napájané z filtračnej jednotky. Zabudované svetlá sa automaticky vypínajú alebo zapínajú na základe okolitých svetelných podmienok a v prípade potreby je manuálne ovládanie svetiel ľahko dostupné jednou rukou. Maximalizujte bezpečnosť a odvádzajte najlepšiu prácu v dobre osvetlenom pracovnom prostredí.

VÝHODY

 • Ľahká konštrukcia pre väčší komfort.
 • Úzky tvar pre ľahký pohyb v stiesnených priestoroch.
 • Dobre umiestnené tlačidlá a manuálne ovládanie umožňujúce ovládanie jednou rukou.
 • Systém sa dodáva sa s filtračno ventilačnou jednotkou a spĺňa podmienky zaradenia do triedy TH3.
 • Certifikácia podľa EN 166 na ochranu celej tváre.
 • Zabudované pracovné LED svetlá na brúsenie, kontrolu a prácu pri slabom osvetlení.
 • Pracovné svetlá sa automaticky zapínajú alebo vypínajú podľa svetelných podmienok na pracovisku.

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Zeta Fresh Air G201x + PFU 210e

Kompletný dýchací systém, ktorý poskytuje ochranu tváre, očí a dýchacích ciest a zároveň poskytuje maximálne pohodlie a jednoduché používanie. Táto verzia obsahuje filtračnú jednotku na ochranu dýchacích ciest na úrovni TH3, veľký ľahko vymeniteľný priezor so širokým zorným poľom a zabudované automatické pracovné svetlá LED na lepšiu viditeľnosť počas práce.

Technické parametre Zeta Fresh Air G201x PFU210e
Kategorizáciu systému podľa STN EN 12941 TH3
AS/NZS 1716 P2
AS/NZS 1337.1 Áno
Filtračná jednotka PFU 210e
Veľkosť priezoru Výška 200 mm, 180° horizontálny výhľad
EN 166 B
LED osvetlenie áno
Hmotnosť zváracej masky 545 g

Zeta Fresh Air G201 + PFU 210e

Kompletný dýchací systém, ktorý poskytuje ochranu tváre, očí a dýchacích ciest a zároveň poskytuje maximálne pohodlie a jednoduché používanie. Táto verzia obsahuje filtračnú jednotku na ochranu dýchacích ciest na úrovni TH3, veľký ľahko vymeniteľný priezor so širokým zorným poľom. Nie je vybavená LED pracovnými svetlami.

Technické parametre Zeta Fresh Air G201 PFU210e
Kategorizáciu systému podľa STN EN 12941 TH3
AS/NZS 1716 P2
AS/NZS 1337.1 Áno
Filtračná jednotka PFU 210e
Veľkosť priezoru Výška 200 mm, 180° horizontálny výhľad
EN 166 B
LED osvetlenie áno
Hmotnosť zváracej masky 515 g

VLASTNOSTI

PRÍSLUŠENSTVO

 • Vyžiadať cenovú ponuku

 • text

  Vami poskytnuté údaje spracúvame na základe čl.6 ods. 1 písm. b) NARIADENIA EURÓPSKEHO PARALAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete TU.

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.