Project Description

KÚPIŤ V E-SHOPE
DOPYT

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA, FUNKČNÉ VLASTNOSTI A KOMFORT

Zváracia maska Gamma 100A ponúka zváračovi dokonalú ochranu nielen zraku ale aj celej tvárovej časti. Dvojplášťová konštrukcia masky výrazne zvyšuje ochranu zvárača a znižuje prenos tepla na tvár zvárača pri zváraní vysokými prúdmi, čím prispieva k celkovej bezpečnosti a komfortu pri práci.

Gamma 100A je vybavená samostmievacou ochrannou kazetou SA60 s veľkosťou priezoru až 60 x 102 mm. Ochranná kazeta ponúka vďaka technológii Life+ Color reálne zobrazenie farieb a lepšiu viditeľnosť, čo umožňuje prácu s vyššou presnosťou.  Základný stupeň ochrany, pri nestmavenom filtri je  EN 5. Okrem neho je možné nastaviť aj stmavnutie na EN 8. Pre zváracie aplikácie sa využívajú stupne stmievania v rozsahu EN 9 až EN 13. Čas prepnutia je 0,1 ms. Kazeta je vybavená vymeniteľnou batériou, ktorá dopĺňa napájanie kazety solárnymi článkami.

Maska Gamma 100A je skonštruovaná aj ako ochrana pri brúsení podľa a spĺňa všetky požiadavky normy EN175B. Dokonalý výhľad umožňuje priezor, ktorý pri brúsení ponúka výhľad v uhle až 170°, čo výrazne prispieva ku produktivite, komfortu a bezpečnosti práce.

VÝHODY

  • Výklopný zvárací štít.
  • Automatický zvárací filter SA 60.
  • Brúsny štít s plochou 198 cm² a 170 ° výhľadom na pracovisko.
  • Nastavenie štrbinového výhľadu GapView.
  • Regulátor osi výhľadu z masky.
  •  Certifikované pre zváračské a brúsne práce.
  • Možnosti použitia dioptrických fólií. 

MODELY A TECHNICKÉ PARAMETRE

Zváracia maska so samostmievacím ochranným filtrom SA60.

Technické parametre Gamma 100A
Rozmery filtra 60 x 102 mm
Typ ochranného filtra SA 60, samostmievací filter
Stupeň tmavosti 5, 8, 9-13
Odtieň ADF bez stmavnutia 4
Citlivosť filtra nastaviteľná
Rýchlosť prepnutia 0,1 s
Oneskorenie stmievania 0,1-0,9 s
LiFE+ Color áno
Režim brúsenia nie
Hmotnosť zváracej masky 775 g

VLASTNOSTI

PRÍSLUŠENSTVO

  • Vyžiadať cenovú ponuku

    Odoslaním tohto formulára dávam svoj výslovný súhlas spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. na spracovanie mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov za účelom vypracovania cenovej ponuky na základe tohto dopytu. Uvedené údaje poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov. Súhlas dávam na dobu neurčitú, pričom je ho možné kedykoľvek písomne odvolať na e-mailovej adrese welding@vaw.sk.