facebook newsletter twitter youtube

 

 

Univerzálne WPS balíky


Univerzálne Kemppi WPS balíky pre MIG/MAG a MMA zváranie


Univerzalne WPS balikyUniverzálne WPS balíky pre MIG/MAG a MMA zváranie predstavujú jednoduché, rýchle a cenovo výhodné riešenie pre zaistenie zhody s normou EN ISO 1090-2. Sú platné pre zváracie zdroje všetkých výrobcov, vďaka čomu predstavujú komplexné riešenie pre dielenskú aj montážnu výrobu.

Univerzálne WPS balíčky v plnom rozsahu spĺňajú normu EN ISO 15612 - Stanovenie a schválenie postupov zvárania kovových materiálov. Všetky WPS sú certifikované nezávislými a všeobecne uznávanými organizáciami TÜV a INSPECTA. Môžu byť použité pre zváranie ocelí do pevnostnej triedy 355 MPA pri manuálnom zváraní, a pre konštrukcie spadajúce do tried vyhotovenia EXC 1 a EXC 2.

wps en iso 1090

Univerzálne WPS balíky od Kemppi pre zváracie zdroje od všetkých výrobcov

Kemppi WPS (špecifikácie zváracieho procesu) pre MIG/MAG a MMA zváranie sú kompatibilné so zváracími zdrojmi od všetkých výrobcov. Nie je problém ak vo vašej výrobe používate zváracie zdroje rôznych značiek. WPS od Kemppi budú platiť pre všetky vaše zváračky, bez ohľadu na ich výrobcu.  

Kemppi je prvý výrobca zváracích zdrojov na svete, ktorý ponúka univerzálne WPS balíky. Vďaka súboru WPS budete pripravený na neustále sa meniace požiadavky pre výrobu a montáž. Získate pre svojich zváračov jasné a jednoduché špecifikácie postupov zvárania.

Spoločnosť Kemppi získala certifikáciu ISO 3834-2 ako prvý výrobca zváracích zdrojov na svete. Táto certifikácia potvrdzuje, že spoločnosť Kemppi je schopná samostatne vypracovávať WPS.    

wps balik kemppiwps balik kemppi

Balík univerzálnych WPS pre MIG/MAG zváranie

Komplexný balík WPS pre MIG/MAG zváranie obsahuje 84 univerzálnych špecifikácií zváracích postupov. Tieto WPS sú platné aj pre aplikácie, ktoré vyžadujú rázové skúšky pre schválenie WPS. Špecifikácie zváracích postupov Kemppi zahŕňajú všetky najpoužívanejšie typy a priemery plných, ako aj trubičkových zváracích drôtov.

Balík univerzálnych WPS pre MMA zváranie

Univerzálne balíky WPS  pre MMA metódu boli vytvorené na základe potrieb zákazníkov a obsahujú všetky nevyhnutné špecifikácie v jednoduchom a zrozumiteľnom formáte. Sú kompatibilné s MMA zváracími zdrojmi všetkých výrobcov. Pri použití týchto WPS balíkov nie je nutné vykonávať rázovú skúšku ak hrúbka materiálu neprekročí 12 mm a použitý prídavný materiál vyhovuje EN ISO 2560-A E 42 4 B42 H5.

Balík univerzálnych WPS pre zváranie rúr a potrubí metódou MIG/MAG

Kemppi teraz ponúka univerzálny WPS balík pre zváranie rúr a potrubí metódou MIG/MAG. Tento balík obsahuje 28 univerzálnych WPS, ktoré sú kompatibilné s MIG/MAG zváracími zdrojmi všetkých výrobcov. Ako bonus je v balíku aj 8 WPS pre zváranie s procesom Kemppi WiseRoot+.

 

 

 

Šírenie akéhokoľvek obsahu je bez písomného súhlasu spoločnosti VAW WELDING, s.r.o. zakázané.