Gamma 90 GTH3

 

PRÉMIOVÁ ÚROVEŇ OCHRANY A KOMFORTU PRE ZVÁRAČOV

CENOVÁ PONUKA

PROSPEKT

Produktový rad Kemppi Gamma GTH3 kombinuje pohodlie a funkčnosť s najvyššou úrovňou ochrany dýchania. Zváracie kukly GAMMA v spojení s filtračnými zariadeniami PFU 210e dosahujú najvyššiu úroveň ochrany dýchacích ciest podľa európskej klasifikácie TIL. Do zváracej masky neprenikne viac ako 99,8% plynných a pevných častíc obsiahnutých vo vzduchu, čím sa zaraďujú do najvyššej kategórie TH3. S novým produktovým radom Gamma GTH3 prináša Kemppi zváračom komfortné a bezpečné riešenie aj pre tie najnáročnejšie výrobné podmienky.

 

Najvyšší model Gamma 90 GTH3 XFA je vybavená samostmievacou ochrannou kazetou XA74 s veľkosťou priezoru až 74 x 102 mm. Ochranná kazeta ponúka vďaka technológii Life+ Color reálne zobrazenie farieb a lepšiu viditeľnosť, čo umožňuje prácu s vyššou presnosťou.  Základný stupeň ochrany, pri nestmavenom filtri je  EN 5. Okrem neho je možné nastaviť aj stmavnutie na EN 8. Pre zváracie aplikácie sa využívajú stupne stmievania v rozsahu EN 9 až EN 13 a na drážkovanie EN 14 až EN 15. Čas prepnutia je 0,1 ms. Kazeta je napájaná batériou filtračného zariadenia.

 

Maska Gamma 90 GTH3 je skonštruovaná aj ako ochrana pri brúsení podľa a spĺňa všetky požiadavky normy EN175B. Dokonalý výhľad umožňuje priezor, ktorý pri brúsení ponúka výhľad v uhle až 170°, čo výrazne prispieva ku produktivite, komfortu a bezpečnosti práce.

Samostmievacia zváracia maska s odsávaním.
Samostmievacia kazeta XA74 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -15.

Zváracia maska Gamma GTH3 XFA s filtračnou jednotkou PFU 210e a so samostmievacím zváracím filtrom XA74.

HLAVNÉ VÝHODY

LED SVETLÁ PRE PRÁCU V HORŠÍCH SVETELNÝCH PODMIENKACH

 

Gamma GTH3 XFA je vybavená LED svetlami so svietivosťou 70 lumenov, vďaka čomu je práca pri horších svetelných podmienkach s týmto modelom jednoduchšia, efektívnejšia a v neposlednom rade aj bezpečnejšia.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE NA ZVÁRACEJ MASKE

 

Diaľkové ovládanie ADF filtra SA60 alebo SA74 umožňuje pohodlné nastavenie bez nutnosti skladať zváraciu masku. Nastavenie sa vykonáva pomocou troch veľkých silikónom potiahnutých tlačidiel. Prostredníctvom jedného tlačidla sa zvolí nastavovaný parameter a ďalšie dva slúžia na zmenu hodnôt zvoleného parametra. Dlhým podržaním tlačidla pre voľbu parametra, sa taktiež aktivujú LED svetlá, ktoré sú integrované do masiek pri modeloch XFA.

GAPVIEW

 

Spínač funkcie GapView umožňuje vytvoriť 15 mm úzku medzeru pod zváracím priezorom. Táto medzera poskytne zváračovi dostatočný výhľad a umožní mu napolohovanie zvarenca alebo stehovanie pred zváraním, bez toho aby otvoril svoj zvárací priezor naplno. Túto vlastnosť využijete napríklad vtedy ak hrozí ožiarenie zváracím oblúkom z iného zdroja počas prípravných prác, čo by mohlo spôsobiť aktiváciu vášho ADF ochranného filtra, a tým prerušovať prípravné práce pred zváraním.

HLAVOVÝ KRÍŽ COMFLEX

 

Hlavový kríž ComFlex ponúka komfort a flexibilitu pre dokonalé prispôsobenie sa vášmu tvaru hlavy a individuálnym preferenciám. Rovnomerné rozloženie zavesenej hmotnosti znižuje tlak na citlivé oblasti hlavy, minimalizuje únavu a bolesti hlavy súvisiace s pokrývkou hlavy.

Zváracia maska s odsávacou jednotkou.

VLASTNOSTI

• 3 modely masiek s filtračnou jednotkou spadajúce do triedy TH3.

• 2 modely určené pre napojenie na rozvody vzduchu.

• Batériový set vysoké zaťaženie (max. 14 hod.) alebo pre štandardnú prevádzku ( max. 8 hod.).

• Do zváracej masky sa nedostane viac ako 99.8% všetkých častíc v ovzduší.

• Pretlak vo zváracej maske uľahčuje dýchanie.

• Technológia LiFE+  Color zlepšuje farebné podanie zváracieho filtra a uľahčuje prácu.

• Jednoduché nastavenie zváracieho filtra pomocou ovládania priamo na maske.

• Integrované LED svetlá pri modeli XFA.

• Možnosť použitia dioptrických skiel.

TECHNICKÉ PARAMETERE

Zváracia maska s filtráciou Gamma GTH3 XFA
Rozmery zváracieho filtra 74 x 102 mm
Typ ochranného filtra XA 74, samostmievací filter
Stupeň stmavenia filtra EN 5, EN 8, EN 9 - 13, EN 14 - 15
Citlivosť filtra nastaviteľná
Rýchlosť prepnutia 0,1 ms
Oneskorenie stmievania 0,1-0,9 s
Filtračná jednotka PFU 210e
Klasifikácia TH3 (s maskou Gamma)
Vytesnenie splodín 99,8% častíc
Výdrž batérie (SD/HD set) max. 8 hod. / max 14 hod.

KEMPPI - AND YOU KNOW

 

Spoločnosť Kemppi je priekopníkom v oblasti zvárania. Naším cieľom je vyvíjať riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní. Kemppi so sídlom vo Fínsku zamestnáva viac ako 600 pracovníkov. Servisnú a technickú podporu poskytujú zastúpenia vo viac ako 60-tich krajinách po celom svete. Výhradným zastúpením pre Slovenskú republiku je od roku 1993 spoločnosť VAW WELDING, s.r.o. Naša ponuka riešení zahŕňa inteligentné zváracie zdroje, príslušenstvo pre zváranie, špeciálne zváracie procesy, mechanizované jednotky ako aj systémy pre manažment zvárania.

KONTAKT

VAW WELDING, s.r.o.

Hlavná 3, 038 52 Sučany

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

E-mail: welding@vaw.sk

Copyright © 2020 VAW WELDING, s.r.o.

Samostmievacia zváracia maska s odsávaním.
Samostmievacia kazeta XA74 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -15.
Zváracia maska s odsávacou jednotkou.
Samostmievacia zváracia maska s odsávaním.
Samostmievacia kazeta XA74 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -15.
Zváracia maska s odsávacou jednotkou.