Gamma 100A

 

SPOĽAHLIVÁ OCHRANA, FUNKČNÉ VLASTNOSTI A KOMFORT

CENOVÁ PONUKA

KÚPIŤ V E-SHOPE

Zváracia maska Gamma 100A ponúka zváračovi dokonalú ochranu nielen zraku ale aj celej tvárovej časti. Dvojplášťová konštrukcia masky výrazne zvyšuje ochranu zvárača a znižuje prenos tepla na tvár zvárača pri zváraní vysokými prúdmi, čím prispieva k celkovej bezpečnosti a komfortu pri práci.

 

Gamma 100A je vybavená samostmievacou ochrannou kazetou SA60 s veľkosťou priezoru až 60 x 102 mm. Ochranná kazeta ponúka vďaka technológii Life+ Color reálne zobrazenie farieb a lepšiu viditeľnosť, čo umožňuje prácu s vyššou presnosťou.  Základný stupeň ochrany, pri nestmavenom filtri je  EN 5. Okrem neho je možné nastaviť aj stmavnutie na EN 8. Pre zváracie aplikácie sa využívajú stupne stmievania v rozsahu EN 9 až EN 13. Čas prepnutia je 0,1 ms. Kazeta je vybavená vymeniteľnou batériou, ktorá dopĺňa napájanie kazety solárnymi článkami.

 

Maska Gamma 100A je skonštruovaná aj ako ochrana pri brúsení podľa a spĺňa všetky požiadavky normy EN175B. Dokonalý výhľad umožňuje priezor, ktorý pri brúsení ponúka výhľad v uhle až 170°, čo výrazne prispieva ku produktivite, komfortu a bezpečnosti práce.

Samostmievacia zváracia maska so samostmievacou kazetou EN 9 - 13.
Samostmievacia kazeta SA60 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -13.

Zváracia maska Gamma 100A so samostmievacím zváracím filtrom SA60.

HLAVNÉ VÝHODY

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE NA ZVÁRACEJ MASKE

 

Diaľkové ovládanie ADF filtra SA60 alebo SA74 umožňuje pohodlné nastavenie bez nutnosti skladať zváraciu masku. Nastavenie sa vykonáva pomocou troch veľkých silikónom potiahnutých tlačidiel. Prostredníctvom jedného tlačidla sa zvolí nastavovaný parameter a ďalšie dva slúžia na zmenu hodnôt zvoleného parametra. Dlhým podržaním tlačidla pre voľbu parametra, sa taktiež aktivujú LED svetlá, ktoré sú integrované do masiek pri modeloch XFA.

GAPVIEW

 

Spínač funkcie GapView umožňuje vytvoriť 15 mm úzku medzeru pod zváracím priezorom. Táto medzera poskytne zváračovi dostatočný výhľad a umožní mu napolohovanie zvarenca alebo stehovanie pred zváraním, bez toho aby otvoril svoj zvárací priezor naplno. Túto vlastnosť využijete napríklad vtedy ak hrozí ožiarenie zváracím oblúkom z iného zdroja počas prípravných prác, čo by mohlo spôsobiť aktiváciu vášho ADF ochranného filtra, a tým prerušovať prípravné práce pred zváraním.

HLAVOVÝ KRÍŽ COMFLEX

 

Hlavový kríž ComFlex ponúka komfort a flexibilitu pre dokonalé prispôsobenie sa vášmu tvaru hlavy a individuálnym preferenciám. Rovnomerné rozloženie zavesenej hmotnosti znižuje tlak na citlivé oblasti hlavy, minimalizuje únavu a bolesti hlavy súvisiace s pokrývkou hlavy.

VLASTNOSTI

Zváracia maska/kukla so samostmievacím ochranným filtrom.

• Výklopný priezor so zváracím ochranným filtrom.

• Samostmievací ochranný filter SA60.

• Brúsiaci priezor s plochou 198 cm2 a 170° širokým výhľadom.

• Funkcia GapView uľahčuje prípravné práce.

• Osová regulácia zváracieho filtra.

• Certifikované pre zváranie a brúsenie.

• Možnosť použiť dioptrické sklá.

TECHNICKÉ PARAMETERE

Zváracia maska Gamma 100A
Rozmery filtra 60 x 102 mm
Typ ochranného filtra SA 60, samostmievací filter
Stupeň filtra EN 5, EN 8 / 9 - 13
Citlivosť filtra nastaviteľná
Rýchlosť prepnutia 0,1 ms
Oneskorenie stmievania 0,1-0,9 s

KEMPPI - AND YOU KNOW

 

Spoločnosť Kemppi je priekopníkom v oblasti zvárania. Naším cieľom je vyvíjať riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní. Kemppi so sídlom vo Fínsku zamestnáva viac ako 600 pracovníkov. Servisnú a technickú podporu poskytujú zastúpenia vo viac ako 60-tich krajinách po celom svete. Výhradným zastúpením pre Slovenskú republiku je od roku 1993 spoločnosť VAW WELDING, s.r.o. Naša ponuka riešení zahŕňa inteligentné zváracie zdroje, príslušenstvo pre zváranie, špeciálne zváracie procesy, mechanizované jednotky ako aj systémy pre manažment zvárania.

KONTAKT

VAW WELDING, s.r.o.

Hlavná 3, 038 52 Sučany

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

E-mail: welding@vaw.sk

Copyright © 2020 VAW WELDING, s.r.o.

Samostmievacia zváracia maska so samostmievacou kazetou EN 9 - 13.
Samostmievacia kazeta SA60 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -13.
Zváracia maska/kukla so samostmievacím ochranným filtrom.
Samostmievacia zváracia maska so samostmievacou kazetou EN 9 - 13.
Samostmievacia kazeta SA60 s rozshaom EN 5/8, EN 9 -13.
Zváracia maska/kukla so samostmievacím ochranným filtrom.