Doručenie tovaru

 

JEDNODUCHO A RÝCHLO PO CELOM SLOVENSKU

 

Doručíme vám tovar osobne alebo výhodne a rýchlo pomocou kuriéra

DOPRAVA ZÁSIELOK ZDARMA

 po celej SR, ak vaša objednávka prekročí hodnotu 200,- € bez DPH.

ZVOĽTE SI NAJVÝHODNEJŠIU MOŽNOSŤ DOPRAVY

ROZVOZ TOVARU

Zariadenia vyšších rád, ktoré vyžadujú zaškolenie obsluhy, vám dovezie náš technik a zároveň vás oboznámi s ich obsluhou. V prípade, že máme cestu vašim smerom, doručíme vám osobne aj menšie zásielky. Kontaktujte nás a dohodnite si doručenie tovaru s našim obchodným oddelením.

DORUČENIE TOVARU KURIÉROM

Produkty, ktoré nevyžadujú zaškolenie vám doručíme kuriérskou službou.

Tovar doručujeme k zákazníkovi výhradne kuriérskou službou DPD v rámci celej Slovenskej republiky na adresu uvedenú v objednávke. Spôsob dopravy kuriérskou službou je časovo najefektívnejší a zákazník má istotu, že sa objednaný tovar k nemu dostane rýchlo a hlavne bezpečne.

 

Cena poštovného a balného:

 

Pri objednávke tovaru do 200,-€ bez DPH 
--->    4,- € ( bez DPH )

Pri objednávke tovaru nad 200,-€ bez DPH 
 --->    ZDARMA

 

Zákazník je vždy informovaný o dodacom termíne objednaného tovaru e-mailom alebo telefonicky.

 

V prípade, že máme objednaný tovar skladom, budú objednávky uskutočnené alebo uhradené do 12:00 hod. expedované ešte v ten istý deň a doručené zákazníkovi nasledujúci pracovný deň!

 

Pre ostatné objednávky (objednané alebo uhradené po 12:00 hod.) dodacia doba začína plynúť nasledujúci (pracovný) deň od uskutočnenia objednávky pri platbe na dobierku, resp. nasledujúci (pracovný) deň od pripísania peňažných prostriedkov na náš účet pri platbe vopred. V sobotu a v nedeľu sa tovar nedoručuje!

 

Bežné hodiny doručenia kuriérom sú v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. Zákazník bude pred doručením zásielky kontaktovaný kuriérskou službou na telefónnom čísle uvedenom pri objednávke.

 

Pri objednávkach zo zahraničia požadujeme platbu predom na náš účet. Po prijatí platby bude tovar doručený zákazníkovi kuriérskou službou.

OSOBNÝ ODBER TOVARU

Tovar je možné prevziať a zaplatiť aj osobne v našej kamennej predajni na adrese:

 

VAW WELDING, s.r.o., Hlavná 3, 038 52 Sučany, Slovenská republika

Otváracie hodiny: 7:30 - 16:00 / pondelok - piatok

Telefonický kontakt: 043 / 400 34 30

 

KEMPPI - AND YOU KNOW

 

Spoločnosť Kemppi je priekopníkom v oblasti zvárania. Naším cieľom je vyvíjať riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní. Kemppi so sídlom vo Fínsku zamestnáva viac ako 600 pracovníkov. Servisnú a technickú podporu poskytujú zastúpenia vo viac ako 60-tich krajinách po celom svete. Výhradným zastúpením pre Slovenskú republiku je od roku 1993 spoločnosť VAW WELDING, s.r.o. Naša ponuka riešení zahŕňa inteligentné zváracie zdroje, príslušenstvo pre zváranie, špeciálne zváracie procesy, mechanizované jednotky ako aj systémy pre manažment zvárania.

KONTAKT

VAW WELDING, s.r.o.

Hlavná 3, 038 52 Sučany

SLOVENSKÁ REPUBLIKA

E-mail: welding@vaw.sk

Copyright © 2020 VAW WELDING, s.r.o.